Dziękujemy za zakup na HOTkonta.pl

Twoje zamówienie zostało przyjęte i jest obecnie przetwarzane. Szczegóły transakcji oraz kody dostępu do zakupionych usług zostaną wysłane do Ciebie za pośrednictwem e-mail przez Automater.

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą oraz folder spam, aby upewnić się, że otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Co dalej?

  • Sprawdź swojego e-maila: W ciągu najbliższych kilku minut powinieneś otrzymać e-mail z Automater z kodami dostępu oraz instrukcjami dotyczącymi ich użycia.
  • Poleć nas swoim znajomym: Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, będziemy niezmiernie wdzięczni za polecenie nas swoim znajomym i rodzinie. Dzielenie się dobrymi doświadczeniami pomaga nam rosnąć i oferować jeszcze lepsze usługi.
  • Korzystaj z naszych promocji: Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu będziesz na bieżąco z najnowszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Nie przegap okazji do skorzystania z wyjątkowych rabatów!
thank you mail 05

Ważne Informacje

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić natychmiastową dostępność kodów, czasami zdarza się, że nie ma ich od razu dostępnych w naszej bazie. W takich przypadkach, prosimy o cierpliwość – gwarantujemy, że Twoje dane dostępu zostaną wysłane tak szybko, jak to tylko możliwe. Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia zakupionych usług i pracujemy nad tym, aby każde zamówienie zostało zrealizowane bez zbędnej zwłoki.

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego zamówienia lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami poprzez kontakt@www.hotkonta.pl lub AUTOMATERNasz zespół jest tutaj, aby Ci pomóc.Jeszcze raz dziękujemy za wybranie taniekonta.com i życzymy wielu pozytywnych doświadczeń z naszymi produktami!