Konto Spotify Premium - dostęp do ulubionych utworów i podcastów

Spotify konto to platforma strumieniowa oferująca dostęp do muzyki, podcastów i programów rozrywkowych. Kupując dostęp do usługi u nas, otrzymasz gwarancję działania produktu przez cały okres subskrypcji. Możesz korzystać przez cały miesiąc, w dowolnym miejscu na całym świecie.

Uwaga! W wyniku wystąpienia nieprzewidzianych problemów technicznych, przesłanie kodów zostanie opóźnione.

W jakiej jakości dźwięku mogę odtwarzać ulubione utwory i podcasty w Spotify konto?

Spotify oferuje wysokiej jakości dźwięk. Kup konto Spotify Premium i słuchaj muzyki

  • W odtwarzaczu internetowym w jakości AAC 256kbit
  • Na komputerze, telefonie, lub tablecie w aplikacji – automatycznie (w zależności od połączenia internetowego) do 320kbit na sekundę.

Ile musze czekać na dostęp do konta Spotify? Produkt w najniższej cenie na miesiąc, lub dłużej

Po zakupie zamówienia otrzymasz dane w postaci loginu i hasła – kod na maila, podany podczas procesu zamówienia. Zrezygnuj z reklam obowiązkowych z darmowej wersji. Pamiętaj, że udzielamy gwarancji, która obejmuje cały okres subskrypcji. Masz pytanie, czy potrzebujesz pomocy? Przejdź do sekcji kontakt

Czy na koncie Spotify Premium musisz być online? Pobieraj najlepszą muzykę.

Nie będziesz miał dostępu do internetu? Nic straconego masz możliwość słuchania offline. Wystarczy, że wcześniej pobierzesz materiały na swojego smartfona.

Sprawdź, na jakich urządzeniach możesz cieszyć się platformę Spotify.

Serwis Spotify konto daje możliwość odtwarzania muzyki na wielu urządzeniach. Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swojego smartfona, czy tablet/komputer z Windows lub systemem iOS. Dodatkowo także obsługuje telewizory z funkcją smartTV lub Android TV.

Najlepsze podcasty po polsku, które możesz znaleźć na koncie na Spotify - lista i ocena

Podcasty co raz częściej stają się najpopularniejszymi formami rozrywki. Spełniają one rolę zarówno telewizji, jak i radia. Odbiorca może wybrać treści; najwyżej oceniany program, który go interesuje. Sam możesz zdecydować i skorzystać z treści, na które masz ochotę. Poniżej lista najciekawszych i najpopularniejszych treści o wielu tematykach, od psychologii, kryminalistyki, motoryzacji, aż po audycje komediowe:

  1. Kryminatorium – Jeśli lubisz słuchać historii zbrodni, które wstrząsnęły Polską, to warto zdecydować się na ten materiał.
  2. Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski – Historie poważne, opinie, ale też te bez pełnej powagi. Panowie poruszają wszystkie tematy, które nas dotyczą.
  3. Raport o stanie świata – Autorem jest Dariusz Rosiak. Jest to autorski wybór wydarzeń politycznych, a także społecznych i kulturalnych.
  4. Kwadrans na angielski – seria lekcji języka angielskiego. Ucz się języka; wymowy, słówek – a wszystko to w przyjemnej formie.
  5. Rock i Borys – Program Remigiusza Maciaczka i Borysa Nieśpielaka. Panowie poruszają wszelkie tematy ze świata popkultury.
  6. Radio Naukowe – jest to program edukacyjny, który prowadzi Karolina Głowacka. Rozwija tematy naukowe; odkrycia, teorie i ciekawe zjawiska.
  7. Rock Play – Autor omawia najnowsze premiery z branży gier oraz prezentuje swoje przemyślenia.

 

Możesz się połączyć i sterować zdalnie za pomocą telefonu. Serwis oferuje Spotify Connect.

Dzięki Spotify Premium możesz korzystać z funkcji sterowania audio. Wystarczy bezpośrednio dostęp do internetu, dlatego możesz używać urządzenia z aplikacją jako pilota. Steruj swoim kinem domowym; wystarczy kliknąć, połączyć się i zdecydować się na jeden z milionów utworów.